Jednání na VZP k vyúčtování za rok 2011

Dnešní jednání na ústředí VZP, které jsem anoncoval v posledním e-mailu, se neuskuteční. Důvodem je probíhající analýza situace. Hovořil jsem telefonicky opakovaně s pracovníky VZP, kteří mají problematiku na starost, jednání proběhne patrně 8.ledna 2013. Přednesu všechny námitky, které jsem obdržel, o výsledcích Vás budu informovat.

S pozdravem

Vladimír Dvořák

 

Od některých kolegů, kteří již obdrželi od VZP vyúčtování za rok 2011 jsme se dozvěděli, že VZP při vyúčtování maximální úhrady nezapočítává jako ošetřená URČ ty pacientky, které navštívily dané ZZ v r. 2011 pouze 1x a byly u nich vykázány pouze kódy, které jsou obsahem preventivní prohlídky v odbornosti 603. Tímto by některá zařízení mohla být výrazně finančně poškozena. Doporučujeme proto těm, kterých se to týká, odvolat se v určeném termínu a žádat o započtení všech unicitních rodných čísel do kalkulačního vzorce. O problematice budu v příštím týdnu jednat na Ústředí VZP.

S pozdravem

Vladimír Dvořák

 

 

21

let s Vámi

 
 

 
 
Zobrazit všechny aktivní akce
 
 
 

                     Heaton

 
ssg 542 221 661
ssg 542 221 662
ssg Orlí 10
602 00 Brno
Česká Republika
 

© 2019 Sdružení soukromých gynekologů ČR |  Nowonet media s.r.o.

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu Sdružení soukromých gynekologů zakázáno.