Sdělení 2014

3. 10. 2014

Vážení,

PVZP a.s. v současné době nabízí smluvním partnerům pojištění odpovědnosti. Návrh smlouvy analyzoval náš právník a konstatoval, že smlouva je méně výhodná, než smlouva, kterou má dohodnutu SSG ČR s Českou podnikatelskou pojišťovnou. Asi hlavní nevýhodou je pojištění nemajetkové újmy- příliš nízký limit a pojištění čisté finanční škody (není vůbec zahrnuta). Doporučujeme proto i nadále pojistku ČPP.

S pozdravem

Vladimír Dvořák

 

 

 

22. 9. 2014 - ZP-19 verze 3 Kontrola zdravotnických prostředků u poskytovatelů zdravotních služeb

 

 

18. 9. 2014

Vážení,

kolegyně Stará mne upozornila na článek v časopise Tempus medicorum (který běžně nečtu), který se věnuje Dohodovacímu řízení o úhradách pro rok 2015. O úhradách v segmentu ambulantní gynekologické péče tam píše zástupce ČLK, soukromý gynekolog S. Zeman. Při samotném jednání bylo zjevné, že se kolega Zeman v problematice příliš neorientuje a hovořil spíše o problémech své privátní praxe než o úhradách segmentu. K jeho článku stručně:

Děkujeme za důvěru a věřte, že se při jednáních s plátci opravdu snažíme

Za výbor SSG ČR

Vladimír Dvořák

 

 

18. 9. 2014

Vážení,

ČPZP rozesílá nyní Smlouvu o poskytování a úhradě zdravotních služeb
(pro ambulantní specializovanou péči, odbornost gynekologie). Smlouvu kontroloval právník naší organizace, doporučujeme podepsat.

Zdraví

Vladimír Dvořák

 

 

 

 

15. 9. 2014

Vážení,

dovolujeme si rozeslat zajímavý článek, který srovnává jednotlivé lékařské softwarové programy. Článek byl zveřejněn v nejnovějším čísle VOX Pediatriae (časopis praktických lékařů pro děti a dorost). Autor dochází k obdobnému závěru, jako výbor SSG ČR: patrně nejužívanější programy v našich praxích (Medicus, PC Doktor a Amicus) vycházejí jako nejméně výhodné.

 

S pozdravem

Vladimír Dvořák

 

Článek ke stažení ZDE

 

 

 

Nadstandardní program péče o uživatelky IUS Jaydess a IUS Mirena

 

 

21

let s Vámi

 
 

 
 
Zobrazit všechny aktivní akce
 
 
 

                     Heaton

 
ssg 542 221 661
ssg 542 221 662
ssg Orlí 10
602 00 Brno
Česká Republika
 

© 2019 Sdružení soukromých gynekologů ČR |  Nowonet media s.r.o.

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu Sdružení soukromých gynekologů zakázáno.