XLII. DOŠKOLOVACÍ SEMINÁŘ SSG

 

XLII. DOŠKOLOVACÍ SEMINÁŘ SSG ČR
ve spolupráci s firmou Zentiva
28. - 30. 1. 2011, Kongresové centrum hotelu Aquapalace, Praha - Čestlice

Tradiční lednový seminář proběhl letos podruhé v Čestlicích a podruhé s hlavním partnerem, firmou Zentiva. Zájem byl velký a bude-li trvat i zájem hlavního partnera semináře, zřejmě se do kongresového centra v Čestlicích budeme vracet. Velký zájem byl i o rozšířenou formu ultrazvukového doškolování s live demonstracemi, kdy jsme museli část zájemců odmítat a pro ně jsme připravili prakticky identickou akci na pátek před dubnovým seminářem v Českém Krumlově.

Prakticky plný sál v sobotu svědčil o dobrém, výběru přednášek a přednášejících. Bylo dobře, že v převaze nebyly produktové přednášky, a i ty byly připraveny zajímavě, ale zazněla i sdělení s vysokým edukačním přínosem.
Věřím, že sobotní společenský večer potěšil ty, kteří se jej zúčastnili a ocenili kombinaci živé hudby, tance, cateringu a argentinských vinných rezerv a možnosti kuloárově probrat to, na co do té doby nebyl čas.

Plný sál byl i v neděli dopoledne při debatě o aktuálních otázkách financování našich praxí. Za exkluzivní přítomnosti zástupců top managementů většiny zdravotních pojišťoven zazněly informace o úhradách na rok 2011. Informace z dalších jednání, tak jak o nich byli zpraveni účastníci dopoledního setkání, jsou rozebrány na jiných místech Zpravodaje nebo aktuálně na webu SSG ČR. Aktuálně jsou doplňovány a doporučuji je k častým návštěvám. Rovněž doporučuji těm členům, kteří tak ještě neučinili, aby sdělili sekretariátu SSG ČR svoji emailovou adresu, osvědčila se nejrychlejší forma, jak Vás oslovit, tj. emailem. V poslední době toto bylo využíváno velmi často a aktuálně, krátké informace o tom jestli podepsat, nepodepsat dodatky apod. jistě ocenili ti, kteří je dostávají. A to, že se většinově doporučeními řídí, jistě přispělo i k efektivnímu tlaku např. na zmírnění regulací v úhradových dodatcích apod.

Těším se na setkání s Vámi na dalším doškolovacím semináři v dubnu v Českém Krumlově, na regionálních seminářích v rámci jarní roadshow a poté v červnu na celostátní konferenci v Hradci Králové


Aleš Skřivánek

 

 

21

let s Vámi

 
 

 
 
Zobrazit všechny aktivní akce
 
 
 

                     Heaton

 
ssg 542 221 661
ssg 542 221 662
ssg Orlí 10
602 00 Brno
Česká Republika
 

© 2019 Sdružení soukromých gynekologů ČR |  Nowonet media s.r.o.

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu Sdružení soukromých gynekologů zakázáno.