XLII. DOŠKOLOVACÍ SEMINÁŘ SSG

 

XLII. DOŠKOLOVACÍ SEMINÁŘ SSG ČR
ve spolupráci s firmou Zentiva
28. - 30. 1. 2011, Kongresové centrum hotelu Aquapalace, Praha - Čestlice

Tradiční lednový seminář proběhl letos podruhé v Čestlicích a podruhé s hlavním partnerem, firmou Zentiva. Zájem byl velký a bude-li trvat i zájem hlavního partnera semináře, zřejmě se do kongresového centra v Čestlicích budeme vracet. Velký zájem byl i o rozšířenou formu ultrazvukového doškolování s live demonstracemi, kdy jsme museli část zájemců odmítat a pro ně jsme připravili prakticky identickou akci na pátek před dubnovým seminářem v Českém Krumlově.

Prakticky plný sál v sobotu svědčil o dobrém, výběru přednášek a přednášejících. Bylo dobře, že v převaze nebyly produktové přednášky, a i ty byly připraveny zajímavě, ale zazněla i sdělení s vysokým edukačním přínosem.
Věřím, že sobotní společenský večer potěšil ty, kteří se jej zúčastnili a ocenili kombinaci živé hudby, tance, cateringu a argentinských vinných rezerv a možnosti kuloárově probrat to, na co do té doby nebyl čas.

Plný sál byl i v neděli dopoledne při debatě o aktuálních otázkách financování našich praxí. Za exkluzivní přítomnosti zástupců top managementů většiny zdravotních pojišťoven zazněly informace o úhradách na rok 2011. Informace z dalších jednání, tak jak o nich byli zpraveni účastníci dopoledního setkání, jsou rozebrány na jiných místech Zpravodaje nebo aktuálně na webu SSG ČR. Aktuálně jsou doplňovány a doporučuji je k častým návštěvám. Rovněž doporučuji těm členům, kteří tak ještě neučinili, aby sdělili sekretariátu SSG ČR svoji emailovou adresu, osvědčila se nejrychlejší forma, jak Vás oslovit, tj. emailem. V poslední době toto bylo využíváno velmi často a aktuálně, krátké informace o tom jestli podepsat, nepodepsat dodatky apod. jistě ocenili ti, kteří je dostávají. A to, že se většinově doporučeními řídí, jistě přispělo i k efektivnímu tlaku např. na zmírnění regulací v úhradových dodatcích apod.

Těším se na setkání s Vámi na dalším doškolovacím semináři v dubnu v Českém Krumlově, na regionálních seminářích v rámci jarní roadshow a poté v červnu na celostátní konferenci v Hradci Králové


Aleš Skřivánek

 

 

18

let s Vámi

 

Všeobecné informace a přihlášku naleznete na odkaze níže:

https://www.cgps.cz/uz/

Registrace sobota 19. 10. 2019, 8.00-11.00 hod.
Ubytování Hotel Floret viz přihláška

 

Vzdělávací akce je pořádaná dle Stavovského předpisu ČLK č. 16

 

 
 
Zobrazit všechny aktivní akce
 
 
 

         

 
ssg 542 221 661
ssg 542 221 662
ssg Orlí 10
602 00 Brno
Česká Republika
 

© 2019 Sdružení soukromých gynekologů ČR |  Nowonet media s.r.o.

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu Sdružení soukromých gynekologů zakázáno.