XLIII. doškolovací seminář SSG

 

XLIII. doškolovací seminář SSG ČR
ve spolupráci se společností Bayer Healthcare
8. - 10. 4. 2011, hotel Růže, Český Krumlov

S naším tradičním jarním partnerem, firmou Bayer Healthcare, jsme se po několika letech vrátili do Českého Krumlova. Jsem rád, že byly vyslyšeny doporučení ze strany výboru SSG a mojí, abychom seminář v tomto úžasném městě zopakovali. Jistě se tak splnilo přání i mnoha mých kolegů, kteří za mnou s tímto požadavkem chodili již několik roků. Obavy z excentricky uložené destinace byly liché a velký zájem ze strany účastníků toho byl dokladem. Jelikož jsme se s předsedou SSG a ČGPS Vladimírem Dvořákem byli nuceni v pátek zúčastnit meetingu evropských kolposkopických expertů v Berlíně a tento termín nebylo možné ovlivnit, přišli jsme tak netradičně o páteční a sobotní odborný program. Kuloárové reference byly pozitivní, zejména na páteční ultrazvukový program. Krásné počasí neodradilo od účasti ani na sobotním dopoledním programu. Více se dozvíte o programu z webových stránek SSG a archivu G-Agency a od přímých účastníků.

Všichni jsme jistě ocenili a využili kombinace krásného jarního počasí a genia loci Českého Krumlova. Někteří dokonce vyrazili odpoledne na vodu a stupeň jejich opálení večer se blížil spíše spáleninám. Společenský večer v prostorách hotelu Růže doufám uspokojil tancechtivé kolegy a kolegyně i ty, kteří raději využili komornějšího prostředí mimo hlavní sál. Při tradičním nedělním breefingu jste měli možnost se dozvědět aktuality z jednání se ZP, nástin regulací za loňský rok i vývoje jednání o úhradách a rozdílech v přístupu ZP na tento rok a celou řadu dalších aktualit, o nichž jste pravidelně průběžně informováni na webu SSG i cestou emailových zpráv. To tedy ti z vás, kteří jste dali a průběžně aktualizujete svoje emailové adresy při jejich změně na sekretariátu SSG ČR. Věřím, že přízeň ze strany hlavního sponzora akce i účastníků si Krumlov ponese i do dalších let. Těším se s vámi na setkání ve městech, kam ještě nedorazila jarní roadshow a zejména pak na celostátní konferenci v Hradci Králové počátkem června. S přáním hezkého jara

Aleš Skřivánek

 

 

18

let s Vámi

 

Všeobecné informace a přihlášku naleznete na odkaze níže:

https://www.cgps.cz/uz/

Registrace sobota 19. 10. 2019, 8.00-11.00 hod.
Ubytování Hotel Floret viz přihláška

 

Vzdělávací akce je pořádaná dle Stavovského předpisu ČLK č. 16

 

 
 
Zobrazit všechny aktivní akce
 
 
 

         

 
ssg 542 221 661
ssg 542 221 662
ssg Orlí 10
602 00 Brno
Česká Republika
 

© 2019 Sdružení soukromých gynekologů ČR |  Nowonet media s.r.o.

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu Sdružení soukromých gynekologů zakázáno.