XLIII. doškolovací seminář SSG

 

XLIII. doškolovací seminář SSG ČR
ve spolupráci se společností Bayer Healthcare
8. - 10. 4. 2011, hotel Růže, Český Krumlov

S naším tradičním jarním partnerem, firmou Bayer Healthcare, jsme se po několika letech vrátili do Českého Krumlova. Jsem rád, že byly vyslyšeny doporučení ze strany výboru SSG a mojí, abychom seminář v tomto úžasném městě zopakovali. Jistě se tak splnilo přání i mnoha mých kolegů, kteří za mnou s tímto požadavkem chodili již několik roků. Obavy z excentricky uložené destinace byly liché a velký zájem ze strany účastníků toho byl dokladem. Jelikož jsme se s předsedou SSG a ČGPS Vladimírem Dvořákem byli nuceni v pátek zúčastnit meetingu evropských kolposkopických expertů v Berlíně a tento termín nebylo možné ovlivnit, přišli jsme tak netradičně o páteční a sobotní odborný program. Kuloárové reference byly pozitivní, zejména na páteční ultrazvukový program. Krásné počasí neodradilo od účasti ani na sobotním dopoledním programu. Více se dozvíte o programu z webových stránek SSG a archivu G-Agency a od přímých účastníků.

Všichni jsme jistě ocenili a využili kombinace krásného jarního počasí a genia loci Českého Krumlova. Někteří dokonce vyrazili odpoledne na vodu a stupeň jejich opálení večer se blížil spíše spáleninám. Společenský večer v prostorách hotelu Růže doufám uspokojil tancechtivé kolegy a kolegyně i ty, kteří raději využili komornějšího prostředí mimo hlavní sál. Při tradičním nedělním breefingu jste měli možnost se dozvědět aktuality z jednání se ZP, nástin regulací za loňský rok i vývoje jednání o úhradách a rozdílech v přístupu ZP na tento rok a celou řadu dalších aktualit, o nichž jste pravidelně průběžně informováni na webu SSG i cestou emailových zpráv. To tedy ti z vás, kteří jste dali a průběžně aktualizujete svoje emailové adresy při jejich změně na sekretariátu SSG ČR. Věřím, že přízeň ze strany hlavního sponzora akce i účastníků si Krumlov ponese i do dalších let. Těším se s vámi na setkání ve městech, kam ještě nedorazila jarní roadshow a zejména pak na celostátní konferenci v Hradci Králové počátkem června. S přáním hezkého jara

Aleš Skřivánek

 

 

21

let s Vámi

 
 

 
 
Zobrazit všechny aktivní akce
 
 
 

                     Heaton

 
ssg 542 221 661
ssg 542 221 662
ssg Orlí 10
602 00 Brno
Česká Republika
 

© 2019 Sdružení soukromých gynekologů ČR |  Nowonet media s.r.o.

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu Sdružení soukromých gynekologů zakázáno.